O uplynulém víkendu hrálo již pouze B-mužstvo a dorost, oba celky prohrály.

Rohoznice - B-mužstvo 4 : 1 (2 : 0)
Branky: 20.Školník, 22.Spěvák, 63. a 73.Dvořák – 50.Beránek Ma.
Sestava: Norek – Beránek Ma., Hladík L., Kačírek, Musil – Školník (46.Dlask), Pištora, Forman, Miláček O. – Beránek Milan, Dostál (69.Cápay)
Utkání sice bylo vyrovnané, ale domácí byli lepší v koncovce a tak vyhráli 4 : 1. B-mužstvo tak zakončilo podzim třetí prohrou v řadě, což znamená, že bude přezimovat na 11.místě s nevelkým náskokem na sestupové pozice.

Chrudim B - Dorost 3 : 2 (0 : 2)
Branky: 63.Tajzler, 73.Horák, 76.Hybeš – 27.Dostál, 34.Oliva
Sestava: Sirůček – Sekyrka, Svatoň, Václavek, Rokyta R. – Katzer (46.Hladík T.), Oliva, Dostál, Cirkl (46. Tejnický), Rokyta V. (46.Semelka) – Norek
Po opatrném úvodu se dorost dostal brankami Dostála a Olivy do dvoubrankového vedení, které mohl ještě zvýšit, ale další šance již nevyužil. V úvodu druhého poločasu neproměnil velkou šanci Hladík. Potom nás domácí začali přehrávat ve středu pole a během 13 minut otočili třemi brankami skóre. V posledních deseti minutách jsme pak dostali domácí pod tlak, ale skóre se již nezměnilo.