FK Přelouč | SportIS

Dospělí doma bez bodu

Jiří Rokyta
4.11.2019 13:25
V jednom z posledních hracích víkendů tohoto roku vyhrál pouze dorost a starší žáci, ostatní mužstva prohrála.

A-mužstvo – Libišany 1 : 6 (1 : 3)
Branky: 24.Oliva – 2. a 16.Jošt, 45.Bůžek, 61. a 73.Bukač, 83.Fidra
Sestava: Norek - Kmoníček, Kačírek, Machačný (66.Březina) – Forman, Vančura, Chaloupský, Ludvíček – Hrečín (61.Dostál), Novák (74.Rokyta Vo.), Oliva (46.Rokyta Vá.)
Vedoucí celek tabulky byl po celé utkání lepší a postupně navyšoval skóre. V úvodu zápasu se hosté dostali do dvoubrankového vedení, za nás pak snížil ve 24.minutě střelou z vápna Oliva. Bohužel jsme z protiútoku po naší chybě na útočné polovině dostali gól do šatny na 1:3. Ve druhém poločasu hosté zvýšili svůj tlak a ačkoliv ještě řadu šancí nevyužili, skóre se zastavilo až na konečném stavu 1:6.

B-mužstvo – Bukovka 0 : 3 (0 : 0)
Branky: 46. a 88.Abbrent, 57.Jičínský
Sestava: Norek – Školník, Beránek Ma., Hladík L., Musil – Miláček, Pištora, Dostál, Lukášek – Beránek Mi., Hrečín (46.Novák)
Už v prvním poločase působili hosté fotbalovějším dojmem, ale žádnou ze svých nadějných akcí nedotáhli do konce. Po přestávce se jim vydařila hned první akce a po 20s druhého poločasu šli do vedení. V 57.minutě pak po rohu zvýšil hlavou nepokrytý Jičínský. Potom už se hrálo pouze na bránu Bukovky, ale tlak to byl bezzubý a nepomohlo nám ani vyloučení hostujícího Zounara v 72. minutě. Naopak hosté přidali z protiútoku dvě minuty před koncem ještě třetí gól a odvezli si zaslouženě všechny body.

Dorost - Holice 2 : 0 (0 : 0)
Branky: 62. Hladík T., 66.Norek
Sestava: Sirůček – Hladík M., Václavek (46.Sekyrka), Svatoň, Rokyta R. – Hladík T., Cirkl, Dostál, Tejnický (46.Katzer), Rokyta V. – Norek

Přelovice - Starší žáci 0 : 2 (0 : 2)
Branky: 16.Košař, 35.Hrobař
Sestava: Kamas – Köhler, Hrobař, Vančura, Yordanov – Košař, Novák, Piskač, Šnýdr – Vencl, Koth
Střídající: Nentvich, Katzer, Doležal

Přelovice - Mladší žáci 7 : 1 (2 : 0)
Branky: 43.Růžek
Sestava: Horáček – Poříz, Dostál, Hataš, Macháček, Růžek, Hubka, Scheiber, Kozubek