V Tatenicích remíza

30.10.2019 9:41
A-mužstvo prohrálo v Tatenicích na penalty, B-mužstvo ztratilo výhru v Ostřešanech až v samém závěru utkání. Vyhrál dorost a starší žáci, mladší žáci prohráli.

Tatenice - A-mužstvo 1 : 1 (1 : 0) pk 5 : 4
Branky: 36.Kristek – 49.Pištora
Sestava: Norek - Kmoníček, Kačírek, Machačný – Forman, Pokorný, Chaloupský, Pištora – Hrečín (73.Rokyta Vo.), Novák, Oliva (77.Dostál)
Naše mužstvo dorazilo na hřiště nováčka ve značně oslabené sestavě, která sehrála s domácími vyrovnané utkání. Po devadesáti minutách skončil zápas nerozhodně a v pokutových kopech byli lepší domácí.

Ostřešany - B-mužstvo 3 : 1 (0 : 1)
Branky: 89.Vojíř, 92.Hodás, 94.Fiala – 11.Beránek Mi.
Sestava: Sirůček – Beránek Ma., Ulrych, Musil, Cápay – Školník (85.Miláček R.), Štainer (48.Vinarčík), Hudec (11.Václavek), Miláček O. – Beránek Milan, Dlask
V první půli bylo lepší naše mužstvo, po obrátce se ale karta obrátila. Po dvojím střídání vynuceným zraněními Hudce a Štainera nás domácí zatlačili k vápnu, ale naše obrana odolávala skoro až do konce utkání. Nakonec povolila až v 88. minutě, když se po centru skóroval na zadní tyči Vojíř. To ale nebylo všechno. V nastavení dali domácí další dvě branky a dokonale zápas otočili.

Heřm. Městec - Dorost 1 : 9 (0 : 4)
Branky: 18.Rokyta V., 26.Hladík T., 36.Oliva, 40.Hladík M., 59. a 73.Katzer, 61. a 84.Norek, 65.Dostál
Sestava: Sirůček – Sekyrka, Svatoň (46.Václavek), Hladík M., Rokyta R. – Hladík T., Oliva (46.Norek), Dostál, Tejnický, Rokyta V. – Katzer

Libchavy - Starší žáci 0 : 10 (0 : 7)