V Proseči bylo rychle rozhodnuto

14.10.2019 12:35
O uplynulém víkendu zvítězili z našich mužstev pouze starší žáci, B-mužstvo remizovalo, ostatní celky prohrály.

Proseč - A-mužstvo 4 : 0 (4 : 0)
Branky: 14., 19. a 23.Fenyk, 20.Vopařil
Sestava: Konvalina - Kmoníček, Novák, Březina – Forman, Pokorný, Chaloupský (64.Machačný), Vančura, Ludvíček – Hrečín, Oliva
Domácí za dvacet tři minut vedli 4 : 0 a utkání bylo rozhodnuto. Po celý zápas byla sice hra vyrovnaná, ale domácí nás na malém hrbolatém hřišti, které vyhovovalo jejich jednoduchému fotbalu, jednoznačně přehráli důrazem v obou vápnech. Blýskl se domácí Fenyk, který vstřelil hattrick za devět minut.

Újezd - B-mužstvo 1 : 1 (1 : 0)
Branky: : 8.vlastní Cápay – 58.vlastní Doležal
Sestava: Norek – Miláček, Ulrych, Hladík L., Cápay – Školník (77.Rokyta Vo.), Štainer, Pištora, Dlask (10.Flégr) – Beránek Milan (87.Vinarčík), Lukášek (77.Semelka)
Hrál se vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Bod nám vychytal výborný Norek, který čtyřikrát zlikvidoval samostatný nájezd domácích hráčů. Překonal ho pouze vlastní brankou již v 9. minutě Cápay. I domácí brankář inkasoval pouze jednou od spoluhráče a tak utkání skončilo remízou 1 : 1.

Lanškroun - Dorost 3 : 1 (1 : 0)
Branky: 87.Rokyta V. z pen.
Sestava: Sirůček – Sekyrka, Svatoň, Václavek, Rokyta R. – Hladík M., Hladík T., Dostál, Tejnický (46.Katzer), Rokyta V. – Semelka

Třemošnice - Starší žáci 2 : 3 (2 : 3)
Branky: 4.Koth, 12.Hrobař, 19.Piskač z pen.
Sestava: Kamas – Doležal, Hrobař, Vančura, Mitkov – Vencl, Piskač, Novák, Košař – Koth, Šnýdr
Střídající: Katzer, Köhler, Nentvich

Třemošnice - Mladší žáci 4 : 1 (2 : 0)
Branky: 46.Horáček