Všechna naše mužstva kromě mladších žáků o víkendu vyhrála.

A-mužstvo - Zámrsk 2 : 1 (0 : 0)
Branky: 59.Hrečín, 66.Novák – 86.Jiráský z pen.
Sestava: Šutovec - Kmoníček, Kačírek, Březina – Forman (60.Rokyta Vá.), Chaloupský, Machačný, Vančura, Ludvíček (83.Rokyta Vo.) – Hrečín (60.Linhart), Novák (76.Oliva)
Výborně zvládnutým utkáním se naše mužstvo bodově dorovnalo na svého sobotního soupeře. Po bezbrankovém poločasu dvěma slepenými góly během sedmi minut rozhodli o našem vítězství Hrečín s Novákem. Za soupeře snižoval na konečných 2:1 z penalty čtyři minuty před koncem Jiráský.

B-mužstvo – Nemošice 1 : 0 (1 : 0)
Branky: 33.Linhart
Sestava: Šutovec – Cápay (46.Miláček), Rokyta Vá., Musil, Beránek Ma. – Školník (46.Forman), Pokorný, Štainer, Pištora – Linhart (46.Beránek Mi.), Dlask (70.Vinarčík)
Naše mužstvo sehrálo proti poslednímu celku tabulky nepovedené utkání, ve kterém může děkovat za tři body výbornému Šutovcovi v brance. Hosté byli v prvním poločase lepší, dvakrát šli sami na branku, ale Šutovec hráče hostí v obou případech vychytal. Do vedení jsme tak šli my, když se po závaru nejlépe zorientoval Linhart a dorazil míč do branky hostí. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, největší šanci však opět měli hosté, ale ani potřetí hráč hostí z úniku Šutovce nepřekonal.

Dorost - Choceň 4 : 1 (1 : 0)
Branky: 32.Rokyta V. z pen., 49. a 88.Semelka, 83.Tejnický
Sestava: Sirůček (46.Gamper) – Sekyrka, Václavek (46.Tlapák), Svatoň, Rokyta R. – Katzer (46.Tejnický), Dostál, Oliva, Rokyta V., Cirkl – Semelka

Starší žáci - L. Bohdaneč 6 : 0 (3 : 0)
Branky: 52., 58. a 61.Koth, 14.Hrobař, 14.Košař, 31.Katzer
Sestava: Kamas – Vencl, Hrobař, Vančura, Mitkov – Katzer, Novák, Piskač, Košař – Šnýdr, Koth
Střídající: Nentvich, Doležal, Köhler

Mladší žáci - L. Bohdaneč 2 : 3 (0 : 0)
Branky: 42. a 52.Sukdolák
Sestava: Horáček – Poříz, Dostál, Hataš, Hubka, Scheiber, Almási, Kozubek, Kobera L., Novák, Sukdolák