FK Přelouč | SportIS

Uspěli jen starší žáci

Jiří Rokyta
17.9.2019 8:29
O víkendu uspěli pouze starší žáci ve Slatiňanech, ostatní mužstva prohrála. První porážku si překvapivě připsal i dorost.

Dolní Újezd - A-mužstvo 3 : 0 (1 : 0)
Branky: 7. a 90.Mokrejš, 69.Štarman
Sestava: Norek - Kmoníček, Březina, Machačný (76.Dostál) – Pokorný, Forman, Chaloupský, Vančura – Ludvíček, Novák, Oliva (76.Rokyta Vo.)
Domácí nás na začátku ve středu pole přehrávali a podařilo se jim už v 7.minutě vstřelit vedoucí gól. Až kolem 30.minuty jsme hru vyrovnali a do druhé půle jsme pak vstoupili daleko aktivněji. Uzamkli jsme domácí na jejich půlce, ale žádnou branku jsme bohužel nevstřelili, Forman trefil pouze břevno a Ludvíček minul prázdnou branku. Domácí se poprvé dostali k našemu vápnu až v 69.minutě a hned skórovali, když Štarman vymetl šibenici Norkovy branky. O pět minut později trefil Forman opět pouze břevno a domácí pak upravili skóre na konečných 3 : 0 z brejku v poslední minutě.

Křičeň - B-mužstvo 2 : 1 (0 : 0)
Branky: 48.Koki, 74.Zeman – 81.Martin Beránek
Sestava: Šutovec – Miláček (59.Školník), Ulrych, Kačírek, Musil – Beránek Martin, Pokorný, Štainer, Pištora – Beránek Milan (59.Rokyta Vá.), Dlask
Bojovné utkání v první půli moc šancí nenabídlo. První branka tak padla až po přestávce, když centr Kučery uklidil do sítě skluzem Koki. V 74. minutě vysunul Vanžura do úniku Zemana a ten chladnokrevně zvýšil vedení. Naše mužstvo pak přidalo a dokázali jsme ještě zápas zdramatizovat obloučkem Martina Beránka.

Slatiňany - Dorost 2 : 1 (1 : 0)
Branky: 52.Oliva
Sestava: Sirůček – Sekyrka, Hladík T., Rokyta V., Rokyta R. – Tejnický, Cirkl, Dostál, Oliva, Semelka (46.Katzer) – Norek
ČK: 52.Hladík T.

Starší žáci - Prosetín 3 : 3 (1 : 1) pk 4 : 3
Branky: 24.Koth, 66. a 67.Hrobař
Sestava: Klacek – Doležal, Hrobař, Vančura, Mázik – Kamas, Piskač, Novák, Košař – Koth, Vencl
Střídající: Horáček, Hývl, Katzer, Macháček