Po Tuněchodech čtyři branky i Žamberku

10.9.2019 8:51
A-mužstvo vstřelilo o víkendu čtyři branky Žamberku a potřetí za sebou vyhrálo. Dorost se po další výhře dostal do čela krajského přeboru. Remizovalo B-mužstvo a starší žáci, mladší žáci nestačili na Nemošice.

A-mužstvo - Žamberk 4 : 0 (0 : 0)
Branky: 48.Forman, 56.Chaloupský, 68.Vančura, 76.Linhart
Sestava: Šutovec - Kmoníček, Kačírek, Březina – Forman, Chaloupský, Vančura (83.Rokyta Vo.), Ludvíček – Hrečín, Novák (77.Oliva), Linhart (77.Norek)
Naše mužstvo bylo v sobotním zápase po celé utkání lepší, ale zatímco v prvním poločase své šance zahazovalo, ve druhém s nimi již naložilo lépe a zaslouženě zvítězilo. V prvním poločase se ve třech jasných příležitostech ocitl Novák, ale ani jednou neuspěl, stejně se vedlo v ojedinělé šanci i hostům, když jejich šanci zlikvidoval pohotový Šutovec. Hned zkraje druhé půle se prosadil po centru Ludvíčka zblízka Forman a za osm minut zvyšoval střelou z vápna Chaloupský. Pak se prosadil ještě Vančura a Linhart, kteří ustavili skóre na konečných 4 : 0.

B-mužstvo – St. Mateřov 1 : 1 (0 : 1)
Branky: 86.Rokyta Václav – 43.Šrám
Sestava: Konvalina – Rokyta, Ulrych, Hladík L., Miláček (68.Beránek Martin) – Školník (46.Beránek Milan), Pokorný, Štainer, Machačný – Pištora (68.Musil), Dlask (46.Linhart)
V první půli byli hosté lepší, ale v brance spolehlivě chytal Konvalina, který kapituloval až dvě minuty před poločasem po střele Šráma z velkého vápna. Po přestávce se naše mužstvo zlepšilo a získalo převahu, kterou zužitkoval čtyři minuty před koncem Rokyta střelou z přímého kopu a zařídil tak spravedlivou remízu.

Dorost - Litomyšl 5 : 2 (1 : 1)
Branky: 25.Rokyta V. z pen., 49.Semelka, 51.Cirkl, 55.Oliva, 64.Hladík T.
Sestava: Sirůček (46.Gamper) – Hladík M. (46.Semelka), Václavek, Svatoň, Rokyta R. (46.Sekyrka) – Hladík T., Cirkl, Oliva, Rokyta V., Dostál – Norek (55.Katzer)

Starší žáci - Nemošice 0 : 0 p.k. 3 : 5
Sestava: Kamas (36.Klacek) – Vencl, Hrobař, Vančura, Mázik – Katzer, Novák, Košař, Šnýdr – Köhler, Koth
Střídající: Doležal, Macháček