Jasná výhra v Tuněchodech

3.9.2019 10:59
A-mužstvo jasně vyhrálo v Tuněchodech, pokračuje úspěšný vstup do sezóny dorostu, vítězně začali i mladší žáci. Prohrálo B-mužstvo a starší žáci.

Tuněchody - A-mužstvo 1 : 4 (1 : 1)
Branky: 20.Lamberský - 11.Hudec, 65.Hrečín, 81.Vančura, 86.Oliva
Sestava: Šutovec - Kmoníček, Kačírek, Hudec – Forman (69.Linhart), Chaloupský, Vančura, Ludvíček – Hrečín, Oliva, Novák (69.Rokyta Vo.)
Naše mužstvo bylo po celý zápas lepší, ale odpor soupeře zlomilo až třemi brankami v závěrečné půlhodině utkání. Už v 11.minutě jsme šli do vedení brankou Hudce, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před domácí brankou. Domácí se podařilo vyrovnat ve 20.minutě po standardní situaci. Do vedení jsme se vrátili v 65.minutě, když Hrečín z hranice vápna dorazil brankářem vyraženou střelu a v posledních deseti minutách dali z brejků výsledku konečnou podobu Vančura s Olivou.

Sezemice - B-mužstvo 3 : 1 (2 : 1)
Branky: 7.Knaute z pen., 30.Kuclér, 90.Sušil - 21.Hladík z pen.
Sestava: Sirůček – Miláček O., Ulrych, Hladík, Miláček R. – Školník (77.Semelka), Pokorný, Štainer, Pištora – Lukášek (46.Dostál), Dlask
Naše mužstvo dorazilo do Sezemic pouze s jedenácti hráči a to musel nastoupit i trenér Miláček. Teprve v průběhu druhého poločasu tým doplnili dva dorostenci, kteří před tím odehráli zápas v Poličce. Domácí měli po celý zápas mírnou převahu, naše mužstvo však s nimi dlouho drželo krok a své vedení a zisk tří bodů tak domácí potvrdili až v poslední minutě zápasu.

Dorost - Pardubičky 4 : 0 (2 : 0)
Branky: 22.Norek, 38. a 62.Hladík T., 51.Oliva
Sestava: Sirůček – Hladík M. (58.Svatoň), Václavek, Tlapák, Rokyta R. (53.Sekyrka) – Dostál (65.Tejnický), Cirkl, Oliva, Rokyta V., Hladík T. – Norek

Polička - Dorost 0 : 1 (0 : 0)