FK Přelouč | SportIS

A-mužstvo stále třetí

Jiří Rokyta
27.5.2019 13:15
A-mužstvo po týdnu vyhrálo opět 2 : 0 a drží si třetí místo, poprvé v sezóně vyhráli i starší žáci. Remizovali mladší žáci a B-mužstvo, prohrál dorost.

A-mužstvo – Ústí n.O. B 2 : 0 (1 : 0)
Branky: 35.Janecký, 46.Novák
Sestava: Šutovec – Machačný, Kačírek, Kmoníček – Vančura (85.Cirkl), Chaloupský, Novák, Janecký, Ludvíček – Mitkov (79.Jirkov), Linhart (77.Rokyta Vo.)
Naše mužstvo navázalo na dobrý výkon s Pardubičkami a už v prvním poločase jsme měli více ze hry. Soupeř však dobře bránil, a tak se skóre poprvé měnilo až v 35. minutě, kdy se hlavou trefil Janecký po přesném centru Vančury. Hned po změně stran přidal druhý gól hlavou Novák. Hosté otevřeli hru, ale vyloženou šanci si nevytvořil. Naši hráči si naopak několik dobrých příležitostí k navýšení skóre připravili, ale v koncovce se jim nedařilo, takže se do konce zápas stav již nezměnil.

B-mužstvo – Moravany B 0 : 0
Sestava: Šutovec – Pokorný, Martin Beránek, Ulrych, Musil – Jirkov (74.Dlask), Linhart, Štainer, Pištora – Vinarčík (57.Hudec), Milan Beránek
Obě rezervy se zaměřily na to, aby neprohrály a bodovaly. Ve vyrovnaném duelu bylo moravanské béčko nebezpečnější, ale gólman Šutovec za svá záda nic nepustil.

Dorost – Litomyšl 0 : 1 (0 : 1)
Sestava: Sirůček – Hladík M., Václavek, Svatoň, Semelka (68.Matlas) – Sekyrka, Vorel, Cirkl, Rokyta V. – Hladík T., Dostál (52.Rokyta R.)

Slatiňany - Starší žáci 2 : 9 (1 : 5)
Branky: 2., 7. a 14.Hrobař, 16.Tejnický, 19.Míšek, 40. a 47.Koth, 50. a 56.Vencl
Sestava: Kamas – Lampárek, Horký, Vančura, Vencl – Čefalín, Tejnický, Novák, Míšek – Hrobař, Šnýdr
Střídající: Koth, Horáček

Slatiňany - Mladší žáci 2 : 2 (2 : 1)
Branky: 2.Kamas, 37.Köhler
Sestava: Horáček – Doležal, Hývl, Köhler, Nentvich, Šnýdr, Katzer, Macháček, Almási, Hubka, Košař, Kamas

Paramo - Starší přípravka B 6 : 6
Branky: Sukdolák 3, Novák 2, Kobera
Sestava: Zelinka – Tyč, Kobera L., Kobera M., Horák, Havrda, Sukdolák, Gamper, Phan Ba, Jadrníček, Novák, Balý, Ždárský, Židek