FK Přelouč | SportIS

Hattrick Janeckého rozhodl

Jiří Rokyta
2.4.2019 20:55
A-mužstvo zvítězilo v Načešicích zásluhou hattricku Janeckého, B-mužstvo a dorost prohráli.

Načešice - A-mužstvo 2 : 3 (0 : 2)
Branky: 53. Jirásek, 78. Tomčík - 7., 10. a 56. Janecký
Sestava: Šutovec - Machačný, Kačírek, Novák, Kmoníček - Havel (89. Dlask), Chaloupský, Mitkov (73. Jirkov), Rokyta, Janecký - Ludvíček
Utkání rozhodl hattrick Janeckého. Ten se poprvé trefil v 7. minutě. V 10. minutě přidal svůj druhý gól a byla to fotbalová lahůdka! Brankáře domácích překonal technickou střelou ze 40 metrů! Po změně stran v 53. minutě snížil na 1:2 Jirásek. Naše mužstvo však již za tři minuty přidalo rychlou odpověď v podobě třetí trefy Janeckého. Za domácí už jen snižoval na konečných 2:3 v 78. minutě Tomčík.

Dříteč - B-mužstvo 2 : 0 (1 : 0)
Branky: 23. Pleskot, 58. Musil
Sestava: Marek – Slavík (46.Hataš), Munzar, Hladík, Beránek Martin – Dlask, Pokorný, Štainer (71.Miláček), Pokorný – Milan Beránek, Vinarčík
Od začátku se hrálo oboustranně opatrně se snahou neudělat zbytečnou chybu. V první šanci byl domácí Voženílek, ale z velkého úhlu Marka neprostřelil. Na druhé straně těsně minul levou tyč Frintovy svatyně Martin Beránek. Ve 23. min. po rohovém kopu propálil Marka obránce Pleskot a v 58. min. vstřelil branku Musil po pěkné kombinační akci na levé straně hřiště.

Lanškroun - Dorost 4 : 1 (2 : 1)
Branky: 44.Sekyrka
Sestava: Sirůček – Hladík M., Václavek, Hladík T., Semelka – Vorel (74.Matlas), Cirkl, Dostál, Rokyta V., Rokyta R. (31.Sekyrka) – Hrečín