Šestý zápas doma a páté penalty

5.11.2018 14:20
V domácích víkendových zápasech vyhrál pouze dorost, obě mužstva dospělých remizovala, stejně jako mladší žáci, starší žáci prohráli. Pro áčko je to pátá remíza z šesti domácích zápasů a sedmá celkem.

A-mužstvo – Svitavy B 1 : 1 (0 : 1) p.k. 1 : 3
Branky: 65.Vančura – 37.Svoboda
Sestava: Šutovec – Machačný, Kačírek, Ulrych, Rokyta – Forman (46.Novák), Chaloupský, Volavka, Janecký (86.Hrečín) – Vančura (80.Linhart), Ludvíček
První poločas byl vyrovnaný, hosté šli do vedení krásnou křížnou střelou po naší zbytečné ztrátě míče ve středu pole a rychlém protiútoku. Na naší straně vypadaly nebezpečně střely Janeckého a Vančury, ale ani jedna z nich se neujala. Druhý poločas jsme zahájili tlakem, ale dlouho to bylo bez vyložených šancí. V 65.minutě se nám však podařilo vyrovnat z hezké akce po ose Janecký – Ludvíček - Vančura. Náš tlak potom pokračoval, ale bez vyložených šancí, hosté byli z protiútoků nebezpečnější, ale ani oni už neskórovali. O vítězi tak rozhodly penalty, ve kterých naši střelci vyhořeli.

B-mužstvo – Křičeň 3 : 3 (1 : 2)
Branky: 42.Miláček, 77.Linhart, 89.Havel–15. a 71.Biath, 39.Vácha
Sestava: Marek – Cápay, Munzar (46.Hudec), Hladík, Kmoníček – Miláček, Pokorný, Dlask, Beránek Milan (49.Lukášek) – Linhart, Havel
B-mužstvo sehrálo s Křiční vyrovnané utkání, ve kterém celý zápas dotahovalo. První šanci jsme si vypracovali my, ale hned z protiútoku šla Křičeň brankou Biatha do vedení, které ve 39.minutě ještě navýšila. Krátce před přestávkou Miláček po krásné akci snižoval do prázdné branky. Po přestávce pokračoval svižný fotbal z obou stran, ale skórovali až hosté v 71.minutě. V závěrečném náporu nejprve snížil Linhart a minutu před koncem vyrovnal hlavou po trestném kopu Havel.

Dorost - Polička 4 : 2 (0 : 1)
Branky: 54.Rokyta R., 66.Norek, 75.Hrečín, 89.Trojáček
Sestava: Norek (75.Trojáček)– Sekyrka, Forman, Svatoň, Hladík – Matlas (46.Rokyta R.), Cirkl (70.Hladík T.), Rokyta V., Vorel (46.Václavek) – Hrečín, Dostál (46.Sirůček)

Starší žáci - Nemošice 1 : 3 (0 : 2)