Osmý zápas, páté penalty

2.10.2018 7:50
A-mužstvo zůstává i po osmém kole neporažené, ovšem ani tentokrát doma nedokázalo zvítězit. Vyhrál dorost a mladší žáci, starší žáci zvítězili na pokutové kopy, prohrálo béčko.

A-mužstvo – Tuněchody 0 : 0 p.k. 7 : 8
Sestava: Šutovec – Machačný, Kačírek, Novák, Březina (78.Forman) – Teslík (80.Pokorný), Chaloupský, Volavka, Vančura – Ludvíček, Janecký
Diváci na našem stadionu viděli vyrovnané utkání, ve kterém jsme sice měli více šancí, ale neproměnili jsme ani jednu. Nováček soutěže se ukázal jako kvalitní mužstvo a i nás musel dvakrát zachraňovat svými pohotovými zákroky Šutovec. V našem týmu se v největších příležitostech ocitl Janecký, ale nezachoval v koncovce klid a nechal tak vyniknout brankáře hostí, který zachytal velice dobře a hosté mu mohou vděčit za svůj bodový zisk. A štěstí se od nás odvrátilo i při penaltách, když jsme dvakrát trefili tyč...

B-mužstvo – Srch 1 : 3 (1 : 0)
Branky: 12.Rokyta – 46., 80. a 90.Maivald
Sestava: Šutovec – Školník (80.Volejník), Munzar (83.Dlask), Martin Beránek, Slavík (77.Cápay) – Pištora, Pokorný, Hladík, Rokyta (70.Forman) – Štainer, Kmoníček
V prvním poločase se našemu mužstvu dařilo a byli jsme lepší, jenže ze všech šancí jsme dali pouze jeden gól. Hostům vyšel nástup do druhé půle, když po několika vteřinách srovnal Maivald a Srch tím dostal zápas pod kontrolu. Deset minut před koncem se podruhé prosadil Maivald a v samotném závěru pak zkompletoval svůj hattrick.

Dorost – Slatiňany 5 : 4 (1 : 2)
Branky: 18.Trojáček z pen., 62.Rokyta V., 65., 71. a 89.Hrečín
Sestava: Sirůček – Sekyrka, Hladík M., Forman, Rokyta R. (34.Dostál) – Vorel (63.Matlas), Cirkl, Hrečín, Rokyta V. – Trojáček, Semelka

Starší žáci – L.Bohdaneč 0 : 0 p.k. 4 : 1