FK Přelouč | SportIS

Doma opět penalty

Jiří Rokyta
18.9.2018 9:32
I ve třetím domácím zápase áčko jen remizovalo a tak diváci opět viděli penalty. Remizovalo i béčko a starší žáci, mužstva dorostu a mladších žáků prohrála.

A-mužstvo – Zámrsk 2 : 2 (1 : 0) p.k. 3 : 2
Branky: 34.Linhart, 77.Novák – 59. a 70.Houžvička
Sestava: Šutovec – Kačírek, Ulrych, Novák, Kmoníček – Teslík (72.Kosek), Machačný, Chaloupský, Volavka (78.Forman), Vančura – Linhart (72.Hrečín)
V první půli hráli hosté hodně důrazně a poměrně dost narušovali naši hru. Přesto po velmi pěkné akci vstřelil Linhart v 34.minutě gól a ujali jsme se vedení. Ve druhé půli se ale Zámrsk zlepšil a po takových dvou gólech z pozic zavánějících ofsajdem najednou vedl... Naštěstí jsme za pár minut vyrovnali a dotáhli utkání k remíze. Při následných penaltách nás pak výrazně podržel Šutovec a tak bonusový bod putoval k nám.

B-mužstvo – Ostřešany 2 : 2 (1 : 0)
Branky: 9.Pokorný, 68.Milan Beránek –70.Drbohlav, 71.Vohradník
Sestava: Marek – Školník (67.Pištora), Munzar, Martin Beránek, Miláček – Kosek (73.Lukášek), Pokorný, Hudec, Rokyta (67.Štainer) - Havel (82.Dlask), Milan Beránek
Naše mužstvo mělo lepší začátek a šlo do vedení hlavou Pokorného. Hosté pak měli také šance, ale bez efektu. Po hodině hry utekl obraně hostů Beránek a zvýšil na 2:0, ale během dvou minut bylo srovnáno, když naše obrana dvakrát nepokryly hráče hostů.

Dorost – Hlinsko 0 : 7 (0 : 3)
Sestava: Norek (46.Sirůček) – Hladík (60.Matlas), Tlapák, Václavek, Semelka – Cirkl (46.Rokyta R.), Forman, Hrečín, Vorel (24.Rokyta V.) – Trojáček, Dostál

Starší žáci - Přelovice 0 : 0 p.k. 2 : 4
Sestava: Kamas – Macháček, Vančura, Piskač, Tejnický – Ryšavý, Novák, Vágner, Hrobař, Lampárek – Koth
Střídající: Šnýdr, Míšek, Katzer

Mladší žáci - Přelovice 2 : 5 (2 : 3)
Branky: 16.Vencl, 24.Kamas
Sestava: Danko – Doležal, Horáček, Hývl, Köhler, Košař, Nentvich, Šnýdr, Vencl, Katzer, Klacek, Macháček, Kamas