Třetí zápas venku, třetí výhra

11.9.2018 7:33
Doma se sice A-mužstvu příliš nedaří, ale venku si připsalo již třetí výhru. Vyhrálo i béčko a mladší žáci, dorost bral bod, nedařilo se starším žákům.

Letohrad B - A-mužstvo 0 : 1 (0 : 1)
Branky: 30.Chaloupský
Sestava: Šutovec – Kačírek, Novák, Ulrych, Kmoníček – Vančura (81.Kosek), Chaloupský, Volavka (90.Forman), Hudec – Teslík (74.Machačný), Ludvíček (74.Linhart)
První poločas byl z naší strany velice dobrý, škoda jen, že jsme kromě branky Chaloupského nevstřelili branek víc. Ve druhé půli se pak domácí zlepšili, ale my jsme zodpovědnou hrou těsné vítězství uhráli.

Rohoznice – B-mužstvo 1 : 2 (0 : 1)
Branky: 90.Staroba – 35.Hladík, 70.Havel
Sestava: Marek – Školník (68.Novák), Hladík, Munzar, Miláček – Pokorný, Kosek (74.Rokyta), Havel, Pištora – Štainer, Beránek Milan (80.Vinarčík)
V prvním poločase měli převahu domácí, ale v 8. minutě Pitterle neproměnil pokutový kop. Ve 35. minutě po rozehrání standardní situace dal úvodní branku zápasu Hladík. Jinak se hrálo ve středu hřiště bez vážnějších šancí na obou stranách. V 70. minutě přidal druhý gól Havel. V poslední minutě zápasu korigoval krásným gólem domácí Staroba, který se tak stal prvním střelcem Rohoznice v okrese.

Letohrad – Dorost 2 : 2 (1 : 1) p.k. 5 : 3)
Branky: 24.Dostál, 66.Hrečín
Sestava: Norek – Hladík, Hrečín, Václavek, Svatoň – Cirkl (78.Katzer), Forman, Vorel (46.Sirůček), Semelka – Trojáček, Dostál

Třemošnice - Starší žáci 5 : 0 (2 : 0)