Áčko výhru z venku nepotvrdilo

4.9.2018 21:20
A-mužstvo vyhrálo nad Rosicemi až na penalty, zápas B-mužstva se kvůli průtrži mračen nedohrál. Prohrál dorost i obě mužstva žáků.

A-mužstvo - Rosice n.L. 1 : 1 (1 : 0) p.k. 5 : 4
Branky: 30.Hudec – 59.Pešek
Sestava: Šutovec – Kačírek, Ulrych, Novák, Březina – Teslík, Hudec, Chaloupský (84.Machačný), Volavka, Forman (79.Vančura) – Ludvíček
V první půli byli hosté lepší, přesto jsme paradoxně šli do vedení po pěkné akci, na jejímž konci byla hlavička Hudce, my. I ve druhé půli byly Rosice lepší a v 59.minutě se jim podařilo z penalty srovnat skóre, první střelu Peška vyrazil Šutovec na břevno, ale u dorážky byl nejrychleji stejný hráč a z dorážky se už nemýlil. Ve zbytku zápasu už byla hra vyrovnaná a diváci se po čtrnácti dnech opět dočkali penalt. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu a tak jsme druhý bod získali my.

B-mužstvo – St. Hradiště nedohráno
Sestava: Marek – Beránek Martin, Munzar (74.Volejník), Hladík, Novák – Školník, Pokorný, Chaloupský, Havel – Štainer, Beránek Milan
V první půli se hrál vyrovnaný fotbal, nebezpečnější však byli hosté. Před přestávkou začala průtrž mračen a po přestávce se rozhodčí rozhodl utkání vzhledem k podmáčenému terénu a bouřce ukončit.

Dorost – Libchavy 0 : 3 (0 : 2)
Sestava: Norek – Hladík, Svatoň, Václavek, Rokyta R. – Cirkl(54.Sekyrka) , Forman, Rokyta V. (64.Trojáček), Dostál (75.Katzer) – Semelka, Hrečín

Starší žáci - Moravany 1 : 4 (1 : 4)
Branky: 19.Hrobař