FK Přelouč | SportIS

Šest branek do sítě Kunčiny

Jiří Rokyta
27.8.2018 21:05
A-mužstvo vstřelilo šest branek v Kunčině, B-mužstvo jich šest dostalo na Torpedu. Prohrál dorost a starší žáci, mladší žáci remizovali.

Kunčina - A-mužstvo 1 : 6 (1 : 3)
Branky: 1.Sedláček – 33., 82. a 85.Ludvíček, 11.Teslík, 13.Chaloupský, 50.Novák
Sestava: Šutovec – Kačírek, Novák (68.Linhart), Ulrych, Březina – Forman (63.Kmoníček), Chaloupský, Volavka (71.Munzar), Hudec – Teslík, Ludvíček
Zápas jsme začali přímo katastrofálně a již ve třicáté vteřině jsme inkasovali. Kluci se pak ale semkli a povedeným výkonem otočili ještě do konce první půle na 1:3. Když jsme pak zkraje druhé půle přidali čtvrtý gól, bylo téměř rozhodnuto.

Torpedo – B-mužstvo 6 : 2 (2 : 2)
Branky: 3.Pašťalka, 7. a 51.Kaciáň Jiří, 70., 80. a 83.Poláček - 2.Beránek, 20.Štainer
Sestava: Marek – Beránek Martin, Munzar (74.Volejník), Hladík, Novák – Školník, Pokorný, Chaloupský, Havel – Štainer, Beránek Milan
Hned v úvodu zápasu byly k vidění dvě branky a i pak se hrál pohledný fotbal až do konce. Po změně stran předváděli domácí pohledné kombinace, a když přišel na hřiště Poláček, ukázal se jako rozdílový hráč a třikrát přesně mířil do černého.

Jablonné n.O. – Dorost 5 : 0 (0 : 0)
Sestava: Norek – Svatoň, Václavek, Tlapák, Rokyta R. – Hladík, Cirkl, Forman, Rokyta V. – Semelka (31.Sekyrka), Dostál

Jiskra 2008 - Starší žáci 4 : 1 (0 : 1)
Branky: 3.Hrobař
Sestava: Vágner – Vančura, Macháček, Tejnický, Míšek – Novák, Ryšavý, Katzer, Lampárek – Hrobař, Koth
Střídající: Kamas, Köhler, Šnýdr

Jiskra 2008 - Mladší žáci 1 : 1 (0 : 0)
Branky: 52.Köhler
Sestava: Kamas – Doležal, Almási, Horáček, Hývl, Köhler, Košař, Macháček, Nentvich, Šnýdr, Vencl